LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (068) 776 22 77


Навчальний рік 20-21 приніс багато викликів для освітньої системи. Перервність на карантини, апробація дистанційного навчання та посилення протиепідемічних заходів додали навантаження на всі рівні та ланки освіти.
Але разом з тим добре налагоджені попередні процеси вистояли. Власне їх стійкість довела, що в попередні роки була закладена добра база та все зроблено вірно.

Так наш проект для середніх навчальних закладів “Я сортую з “Чистим містом” досягнув позначки першого 5-річного ювілею, а разом з ним заробітки на роздільному зборі вторинної сировини стали традиційними.

Екодружній стиль життя став моделлю сталої поведінки учнівства, педколективу та батьків Криворізька педагогічна гімназія. Зокрема тут зрозуміли, що роздільний збір паперу, пластику та алюмінієвих бляшанок зменшує кількість сміття та надає можливість заробити кошти для потреб гімназійної спільноти. Завдяки цим коштам у закладі була створена костюмерна, виготовлялися декорації та атрибути для виступів профільних команд, придбано комплект спортивної форми для баскетбольної команди, пошито декілька комплектів сценічних костюмів для виступів.

Усі кошти від збору вторинної сировини за 2021-2022 навчальний рік були вкладені у придбання та встановлення інформаційної стрічки на ганку гімназії. Тепер всі необхідні учнівству та батькам оперативні повідомлення можна отримати за рахунок сучасної світлодіодної стрічки розташованої у доступному для всіх місці. Використання такого засобу оголошень у свою чергу економить папір.

педгімназія1 педгімназія2

 

Послідовно практикує принципи сталого розвитку КРИВОРІЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 125
На попередньо зібрані кошти від роздільного збору вторинної сировини тут придбали вживаний диван для фоє (місце для відпочинку учнів на перерві).
Так заклад успішно демонструє повторне використання в усьому, що є одним із показників свідомого споживання та раціонального використання ресурсів, а разом з тим і збереження навколишнього середовища.

125


Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 62 за два збори вторинної сировини отримала суму достатню для власного внеску за програмою громадського бюджету.
Виконавши свої зобов'язання, вони змогли перемогти та реалізувати куточок відпочинку без гаджетів для школярства.

62.1 62.2

46 школа м. Кривий Ріг: теж пов`язала збір вторинної сировини з можливістю робити життя приємним та яскравим!
Завдяки працівникам закладу, дітям, батькам вже оновили їдальню, але на цьому робота не спинилася. Тепер в яскраві фарби перевдягнулося фоє.

46.1

Важливість коридорного простору відзначили і в Криворiзька загальноосвiтня школа I-III ступенiв №27 - "На крилах успіху" Коли заклад здав вторинну сировину, а на отримані кошти зробили сучасне оформлення для стін — гідну фотозону для святкових подій!

27.1 27.2

 

Гімназія 36 Криворізької міської ради провела збір вторинної сировини з метою покращення екологічного становища довкілля та розвивання у дітей екомислення, спрямоване на збереження природи, виховання у них - працьовитості, чуйності, культури поведінки, любові до рідної землі.
І разом з тим зробила внесок у фізичну культуру школярства. За отримані кошти було придбано спортивний інвентар, а саме: м’ячі баскетбольний та волейбольний, бадмінтон та воланчики, скакалки 10 штук, тенісні м’ячики.

36

Криворізька загальноосвітня школа 102 вкотре доводить, що сортування твердих побутових відходів має економічні переваги. Цього разу, за отримані від сортування кошти, було придбано дві коркові дошки для кімнати шкільного дитячого об’єднання «Світанок». Тепер інтерактивні заняття та тренінгові сесії проходитимуть ще цікавіше.

102

У КЗО "Криворізький ліцей "Джерело"ДОР" давно прийняли рішення та реалізують, що кошти від вторсировини йдуть на благодійні акції: допомогу онкохворим дітям, сиротам Донбасу, раді ветеранів житломасиву С.Колачевського, волонтерській організації"Промінь життя", бібліотеці ліцею на придбання книжок криворізьких авторів, церкві Іоанна Хрестителя

джерело

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 122 пов`язала екологічну складову зі святами, потурбувавшись як про затишок всередині школи, так і про навколишнє середовище. За кошти від роздільного збору вторинної сировини була придбана акустична система, яка без сумніву посилює відчуття перемог та радостей.
Тут навіть сам Святий Миколай вступив у кооперацію за нашим проєктом з роздільного збору, обмінявши вторинну сировину на солодощі для дітлахів.
Бо ми відкриті до співgраці з усіми охочими творити дива!

122.1 122.2


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов