LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (068) 776 22 77

До Всесвітнього дня води ми порахували та підбили підсумки, який загально-освітній навчальний заклад Кривого Рогу здав найбільше макулатури за минулий рік. З понад 60 шкіл, які перетнули межу у 2 тони безперечним лідером стала гімназія №91. За 2016 рік вони назбирали майже 9 тонн.

1 2

Головною умовою для визначення переможця була участь саме дітей, здача відсортованої вдома сировини власне учнями й ученицями закладу.


Визначення номінації «Рятувальники лісу» має в першу чергу виховну мету. Діти мають зрозуміти безпосередній зв'язок роздільного збору твердих побутових відходів і збереження природних ресурсів та відчути власний внесок у корисну справу. Так, зібравши 8 780 кг макулатури, 91 гімназія врятувала 133 дерева, оскільки статистика говорить, що 66 кг макулатури зберігає 1 дерево. На цьому й було наголошено під час вручення приємних сюрпризів найактивнішим класам і дітям. Підкреслювалося, що завдяки активній екологічній позиції навіть з найменших учасників і учасниць збору макулатури запускаються глобальні і важливі процеси. Зібрана дітьми різного віку сировина стане матеріалом для заготівельних підприємств, потім потрапить на переробні заводи, а звідси знову на полички магазинів у вигляді потрібних товарів - від туалетного паперу до пакувальних коробок великих габаритів.


Зокрема було відзначено 1-А, 2-Д, 4-А, 7-Б класи, які зібрали близько 300 кг кожен. Також такі учні як Назаренко Олександр (7-Б), Касим Максим (4-А), Маршалов Олександр (4-А), Мурзаков Олег (9-Б), Байдак Ростислав (2-Д), які особисто принесли до 100 кг, отримали спеціальні призи від нашого підприємства.

3 4
5 6

Невипадково святковий захід приурочили до Всесвітнього дня води. Адже виготовлення переробленого паперу використовує на 65% - 80% меньше води, і забруднює її на 35% меньше.Таким чином здавалося б нехитрою справою - здаванням макулатури, ми не тільки не потребуємо рубати дерева, але й бережемо водні ресурси, не кажучи про величезну економію енергії, до 65%, та зменшення площі сміттєзвалищ.

Сподіваємось така винагорода стане традиційною і наступного року місто отримає новий рекорд у справі збереження дерев.

7 8

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов