LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (056) 440 08 31, (056) 440 08 94, (067) 564 06 64

Сенсація!!! Наше підприємство в числі перших, хто розпочав прийом і переробку поліетиленових пакетів в Україні та абсолютний лідер в Кривому Розі.

Єдина умова пакети мають бути – сухі та без залишків їжі й бруду.
Тепер наше місто спільними зусиллями може бути ще чистішим.

Пакети - це реалія нашого часу, від якої, на жаль, мало хто може відмовитися. Зазвичай похід до супермаркету завершується значним поповненням домашньої колекції поліетиленових пакетів різного розміру, більшість із яких зовсім скоро відправляться на звалище.

Середньостатистична тривалість життя "одноразового" пакета – 20 хвилин, а розпаду – 400 років - мінімум кілька десятків поколінь наших нащадків зможуть «милуватися» пластиковим спадком нашої епохи, якщо нічого не змінити.

Зі зростом населення збільшується і кількість пластикових відходів. За останні 5 років кількість пластикової обгортки, яка потім стає сміттям, збільшилась на 25 %. 160 000 пластикових пакетів використовуються в світі щосекунди.

5 трильйонів пакетів виробляється на рік. Складені поряд вони можуть огорнути планету сім разів
Істинна ціна пакету – це не тільки його вартість. Пластик для пакетів виробляється з невідновлюваних ресурсів, таких як нафтопродукти та природній газ. До того ж видобуток нафти часто супроводжується катастрофічними розливами, що згубно для усього живого.

Пластикова обгортка і пакети зокрема стають причиною загибелі тварин, якими ми зазвичай зачаровуємося: китів, дельфінів, черепах, тюленем, та вже звичайна річкова риба змушена харчуватися пакетами, а з нею дрібні шматочки пластику потрапляють і на наш стіл.

Polipaket


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов