LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (068) 776 22 77

 

14 жовтня працівники нашого підприємства разом з усією Україною відзначали День Українського козацтва.

DSC 6837
Козаків можна побачити на парадах українського війська, їх зображення є на українських грошах та поштових марках. Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави — гімні України. Унікальність нашої історії і нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Багато хто з нас сьогодні має козацькі прізвища. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.


Вшанувати один із символів українського державотворення патріотичний дружній колектив зібрався п’ятничного вечора після трудового дня. У конкурсно-розважальній програмі на підприємстві вирішили визначити, хто на «Чистому місті» справжній козак.

DSC 6884 DSC 6898
DSC 6947 DSC 6964
  DSC 6904


На розігріві пригадували пісні про козацтво та українські традиції. Сипали жартами про чоловічу гідність та слухали домашнє завдання чоловікам – облишити зайву скромність та переконати всіх присутніх, що найкращим козаком є саме він.


Завдяки цьому колекція талантів підприємства поповнилася таким віршем від Сергія Гриневича, комірника:


«Чи хто знає, чи не знає -
Є в нас Криворізька Січ.
Файні хлопці та дівчата
Тут працюють день і ніч.

Дроблять пластик, ПЕТ пресують
Відважні хлопці-козаки,
А дівчата-ювеліри усю ПЕТку перевірять
Розкладуть на кольори.

Завжди всюди тут порядок,
Бо в нас гетьман Польовий.
Ми всі тут браття! Всім тут раді,
Ніхто не зайвий, не чужий.

Я тут наче вдома,
Все знаю і як.
І добре відомо, і скаже усяк:
На «Чистому місті» я найкращий козак!»

Основна ж частина дійства передбачала серйозні та різнопланові випробування у 3 тури на перевірку знань, інтуїції, сили та господарської вправності. Чоловіки підприємства пригадували: кого з Київських князів називали «Тестем Європи», як звуть першу олімпійську чемпіонку незалежної України, де на території України знаходиться географічний центр Європи.


Вгадували, який відсоток українських чоловіків вважають, що вони сексуальні, роблять манікюр, люблять свою тещу, тощо.

DSC 6917 DSC 6929 DSC 6937
DSC 6948 DSC 6950 DSC 6968
DSC 6979 DSC 6978 DSC 6991


Змагалися на швидкість і якість у шинкуванні капусти, пришиванні ґудзиків і готуванні фруктових салатів. Звісно не обійшлося і без силових випробувань.


За підсумками усіх конкурсів журі визначило переможця, але переможених на цьому святі не було. Всі учасники отримали подарунки, а присутні гарний настрій та заряд командного козацького духу на весь рік!


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов