LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (068) 776 22 77

У продовження просвітницької діяльності, в суботу 21 травня 2016 року ЗПП «Чисте місто» організувало екскурсію для шестикласників Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129. Декількома днями раніше представники «Чистого міста» провели для дітей екологічний урок про вплив людини на природу та про потребу сортувати сміття. Тож логічним продовженням стало запрошення учнів на власні очі переконатися, як і що відбувається із вторинною сировиною.

3

Обсяги зібраних у нашому місті макулатури, пляшок і пластмаси вразили маленьких криворіжців. Вони з цікавістю розглядали все довкола й розпитували про кількість бляшанок в одному тюку або як відрізняють той чи інший вид пластмас. При цьому діти переконалися, що нічого складного в роздільному зборі немає – варто запам`ятати 4-5 позицій для здачі вторинної сировини і так менше смітити ще й отримувати кишенькові гроші.

1 2
4

Зробивши коло по території підприємства, екскурсанти побачили, як колишнє сміття проходить усі стадії перетворення – від сировини до кінцевого результату. На згадку кожен мав змогу прихопити жменьку гранул – проміжного продукту переробки «сміття», з яких виготовлять звичні для нашого побуту предмети – від відер до каналізаційних труб.


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов