LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (068) 776 22 77

У понеділок, 16 травня заготівельно-переробне підприємство «Чисте місто» розпочало свою освітню кампанію з питань збереження довкілля і правильного поводження з твердими побутовими відходами. 

1 2

«Твій слід» - такою була тема першої презентації в рамках програми. Близько 100 учнів, 3 класи шестикласників Криворізького гуманітарно – технічного ліцею №129 приступили до навчального тижня з обговорення теми про вплив людини на природу. Діти побачили приклади згубної неуважності чи байдужості людей, які лишають після себе сміття. Це травмує, а то й убиває тварин. І не тільки їх. Оскільки наслідки забруднення води і ґрунту через вирощені на них овочі, фрукти, зернові та інші рослини, стаючи продуктами харчування, повертаються в організм людини.

Разом з тим, учням було продемонстровано, як зменшити небезпечний вплив людини на природу. На прикладі транснаціональних компаній Nike та Adidas шестикласники дізналися про можливості виготовлення спортивного одягу і взуття майже на 100% з ПЕТ-пляшки чи вилученого з океану сміття (1 футболка фактично дорівнює 7-ми ПЕТ-пляшкам) . Навіть без великих потужностей дуже багато речей можна виготовити завдяки індивідуальній творчості: виробляти прикраси, одяг, предмети інтер’єру і таким чином повернути до життя віджиті предмети.

3  4

Представники ЗПП «Чисте Місто» розповіли,  як вони своєю діяльністю сприяють чистоті і збереженню довкілля. Показали, що кожен навіть без великих компаній чи здібностей до творчості може теж допомагати лишатися природі безпечною і квітучою. Варто лише привчитися бачити користь упаковки, та здавати відповідну сировину на переробку.

По завершенню презентації через вікторину діти закріпили основні знання, і, отримавши своєрідне домашнє завдання, пообіцяли провести виховну бесіду з батьками та спробувати сортувати сміття вдома. В свою чергу, керівництво «Чистого міста» пообіцяло знайти можливість заохотити сортувати всю школу.

Екологічний урок закінчився на позитивній ноті, де дітям було підкреслено девіз ЗПП «Чисте Місто»: «Збережемо цей прекрасний світ для наших майбутніх поколінь!»


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов