LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (068) 776 22 77

За 30 років «Міжнародна виставка пластмаси і каучукової промисловості – CHINAPLAS» стала найбільшою в Азії профільною виставкою. На думку профільних експертів, «CHINAPLAS» займає не тільки провідну позицію в Азії, але й 2-е місце у світі після Міжнародної спеціалізованої виставки пластмаси і каучуку "К".

shanhai1 shanhai2

 

Автоматизування виробництва як стратегічний розвиток задля оптимізації та покращення – такою була основна тема конференції у рамках «CHINAPLAS». 13 спікерів розкривали системні рішення для smart-виробництва, що, у свою чергу, створить можливості для smart-майбутнього.

 

Як підкреслили організатори, зростаюча індустрія пластику в Китаї стає поштовхом для розвитку всіх секторів країни, оскільки полімерні вироби сьогодні використовуються майже в усіх сферах нашого життя – від виробництва «Боїнгів» та автомобілів до побутових речей і пакування харчових продуктів та медикаментів.
Цього року на виставці було представлено 16 тематичних розділів і понад 3 000 експонатів. У середньому за кожен день виставку відвідували до 40 тисяч осіб, а загалом взяли участь близько 140 тисяч, з яких майже 27 відсотків – іноземні гості з 40 країн та регіонів.


– Відвідування цієї масштабної події сприяло розумінню подальшого розвитку пластмасової галузі та галузі переробки полімерів. Представлене різноманіття і технології наштовхують на думку, що ера склотарної упаковки завершується, наступає ера ПЕТ, - підсумував загальні враження нашої делегації Віталій Польовий.

 


МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов