LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (068) 776 22 77

Співпрацюємо з компанією "Чисте місто" вже не перший рік. Наша компанія насамперед цінує в партнерах вміння дивитися в майбутнє, прораховувати на два кроки вперед і робити висновки вже сьогодні. Саме ця компанія в змозі надати нам високоякісний матеріал для якісного виробництва нашої продукції. Високий рівень підходу до клієнта, став для нас зразком таких взаємин, оскільки філософія побудови партнерства ґрунтується на пунктуальності та професіоналізмі.

ПАТ "Рубіжанский картонно-тарний комбінат"

«З компанією "Чисте місто" ми працюємо вже більше ніж три роки і впевнені, що ми з ними надовго. Актуальні послуги, цікаві рішення, своєчасна та якісна підтримка помножена на інноваційні пропозиції - це запорука спільного добробуту і фінансового зростання компанії та її клієнтів. Для мене важливим компонентом професійного та якісного обслуговування є можливість ефективного спілкування зі співробітниками офісу та оперативного вирішення завдань, і саме тому лояльність співробітників до кожного з клієнтів заслуговує окремих теплих слів ».

ТОВ ІВП "Юніпласт"

"Чисте місто" - це компанія, яка купує якісним сервісом, порядністю і чесністю. Це бізнес-партнер, на якого можна покластися. Не раз на практиці перевіряли це твердження. Часто звертаємося за допомогою і консультацією до менеджерів компанії. Відповіді отримуємо оперативно і кваліфіковано, всі наші питання і проблеми вирішуються без зволікань і затримок. За це велике дякуємо!

ТОВ "СПРОБА"

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов