LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (068) 776 22 77

Заготівельно-переробне підприємство «Чисте місто» засновано в 1998 р. в місті Кривий Ріг, Дніпропетровської області.

Нашою метою було створення підприємства, що складе конкуренцію старим заготівельним конторам (заготконтори), які на той час вже давно перестали добросовісно займатися справою, спрямованою на покращення екологічного стану в місті. Своєю метою ми бачили не скільки освоєння вільного ринку по заготівлі вторинних ресурсів, скільки організацію з повної чи часткової переробки таких ресурсів. А також надання сучасних послуг по заготівлі вторинних ресурсів від підприємств, організацій, навчальних закладів тощо.

В першу чергу ми працювали над створенням та розширенням мережі заготівельних пунктів приймання вторинної сировини та створенням матеріально-технічної бази.

На сьогодні заготівельно-переробне підприємство «Чисте місто» динамічно розвивається і зарекомендувало себе серед постачальників та замовників, як підприємство з добре налагодженою структурою роботи, що має достатні площі для ведення заготівельно-переробної діяльності, широку мережу заготівельних пунктів приймання вторинної сировини, які розташовані в кожному районі міста, власний автопарк для обслуговування клієнтів, виробниче обладнання для переробки вторинної сировини та кваліфікований менеджмент. Підприємство постійно збільшує об’єми заготівлі та переробки вторинної сировини, а також впроваджує програму по роздільному збору сміття.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов