LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (068) 776 22 77

Заготівельно-переробне підприємство спеціалізується на заготівлі, переробці та продажу вторинної сировини.

Мета компанії: впровадити механізми роздільного збору відходів, донести до пересічних громадян, що не все сміття – це сміття! Покращити екологічну ситуацію шляхом впровадження організованої системи збору та проведення інформаційної компанії щодо сортування відходів.

В першу чергу підприємство займається заготівлею вторинної сировини, а саме макулатури, поліетилену, стрейчу, різновидів пластмасових виробів, пет-пляшки, алюмінієвої баночки, склотари в асортименті, склобою (прозорого та кольорового), ганчір’я. Здійснюється повна або часткова переробка вище згаданих різновидів вторинної сировини та реалізація продукції виготовленої з вторинної сировини, а саме, макулатура тюкована згідно ДСТУ 3500:2009, гранули полімерні, плівка поліетиленова, дроблені полімери, ПЕТ пляшка та алюмінієва банка в тюках, склотара, склобій, ганчір’я .

Основним постачальниками вторинної сировини є дрібні заготівельники, населення, підприємства, учбові заклади, торговельні мережі та інші.

Для чого ми займаємось заготівлею вторинної сировини і кому це потрібно? Насамперед - це часткове вирішення екологічної ситуації в місті, а ще — це фінансова підтримка населення. Як кажуть: «ВІДХОДИ в ДОХОДИ!!!» Останнім часом задаємо собі питання: «Чи помітить, хто-небудь, якщо підприємства «Чисте місто» не стане?» Помітять!!! Населення, яке на сьогодні бачить немалий дохід у своєму гаманці, якщо здасть вторинну сировину у приймальні пункти, які зручно розташовані у всіх районах міста PPVS.

Впродовж багаторічного досвіду роботи ми стали надійними постійними партнерами для багатьох українських виробників, оскільки дотримуємось правил індивідуального підходу до кожного постачальника та замовника продукції (послуг), що сприяє стабільній і довготривалій співпраці. Ми готові розглянути будь-які пропозиції щодо співробітництва, готові надавати консультації по заготівлі вторинної сировини, приймати індивідуальні замовлення на виготовлення нашої продукції.

 

Професіональна команда співробітників, а скоріше однодумців у сфері поводження з вторинними відходами, дає можливість динамічно розвиватись підприємству. Керівництво підприємства «Чисте місто» та його команда неодноразово нагороджувалися відзнаками за покращення екологічного стану, професіоналізм та інноваційний підхід у сфері поводження з відходами.

На сьогодні підприємство входить до складу Українського виробничо-екологічного об’єднання по заготівлі та використанню вторинних матеріальних ресурсів «УКРВТОРМА», головною роботою якого є захист інтересів підприємств в сфері поводження з відходами в виконавчих органах влади, підготовка проектів, законів, постанов та розпоряджень КМУ, розробка нормативно-технічної документації, погодження всіх законодавчо-нормативних документів, впровадження нового підходу щодо роздільного збору та ін.

На заготівельно-переробному підприємстві «Чисте місто» постійно проводимо екскурсії для студентів і школярів з метою роз’яснення важливої ролі вторинних ресурсів у житті людини. Ми даруємо відходам нове життя!

Значення нашої роботи та роботи всіх заготівельників України – це покращення екологічної ситуації в країні. Не потрібно бездумно збільшувати площі полігонів, а потрібно проводити масштабні роз’яснювальні роботи серед населення про значення вторинних ресурсів в нашому житті, виховувати культуру відношення до відходів. Привчати кожного вдома сортувати відходи на синтетичні та біологічні. Більшість виробників саме за рахунок вторинної сировини можуть зменшити собівартість випущених товарів, а це знову економія у кожного з нас! Відомий фізик-ядерник Нільс Бор зробив страшне пророцтво:

«Людство не загине в атомному кошмарі – воно задихнеться у власних відходах.»

Нільс Бор, фізик-ядерник

 

Тому давайте разом : «Збережемо цей прекрасний світ для наших майбутніх поколінь!»

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов