Банка - це тара (місткість) для розливу пива та інших напоїв (як слабоалкогольних так і безалкогольних), призначених для довготривалого зберігання і роздрібного продажу. Виробляються як зі сталі (жерсті), так і з алюмінію. Найбільш поширені - 330 мл, 500 мл, 568 мл.
Вперше пиво почали розливати в металеві банки 24 січня 1935 року. Тоді нову тару розглядали в якості більш легкої і міцної альтернативи скляним пляшкам. Крім того, ця упаковка могла повідомити значно більше інформації про бренд. Перші металеві банки виготовлялися з трьох «шматків» заліза, а для того, щоб їх відкрити, потрібен був спеціальний ключ. У порівнянні з сьогоднішніми алюмінієвими банками, вони були досить важкі (992 г замість теперішніх 13 г).
У 1958 році з'являється алюмінієва пивна банка, виготовлена без швів на дні і стінках, для її виготовлення замість трьох листів металу потрібні були вже два (один для стінок і денця, другий для кришки). З 1963 кришка забезпечується алюмінієвим кільцем. Перші клапани для відкривання банки відривалися від бляшанки повністю, не так, як у сучасній конструкції. Такий спосіб виявився не дуже екологічним, оскільки викинуті «вушка» забруднюють навколишнє середовище. У 1975 році Ермана Фрейзе винайшов нову конструкцію, найбільш поширену зараз. Називається вона SOT або stay-on tab - («яке залишає вушко»).
Алюмінієва банка - сама цивілізована упаковка. Рідина в даній упаковці зберігає свої смакові та інші якості набагато довше ніж у скляній або пластмасовій тарі. Вона не прозора, алюміній надійно захищає вміст від шкідливих впливів, і не впливає на нього сам.
Крім цього, алюмінієва банка є самою перероблювальною упаковкою. Її можна переробляти величезну кількість разів без втрат якості продукту, що випускається.
Також вона набагато економніша серед своїх «конкурентів» по тарі при виробництві та перевезенні напоїв.
![]() |
![]() |
![]() |
Не допускається наявність:
- сильних органічних забруднень;
- флаконів з-під аерозолів;
- металевих банок (консерви тощо);
- алюмінієва банка не повинна бути обгорілою;
- різноманітних чужорідних вкраплень.
доставка на склад покупця здійснюється за домовленістю в залежності від об’єму:
- на приймальні пункти, які розташовані у всіх районах міста;
- замовити індивідуальне обслуговування з наданням транспортних послуг;
- здати через «Єдине вікно», з оформленням всіх необхідних документів (договір, накладні тощо);
- доставити самостійно на склад покупця: м. Кривий Ріг, вул. Бикова, 22д
![]() |
![]() |
на приймальних пунктах
|
індивідуальне обслуговування з
наданням транспортних послуг
|
![]() |
![]() |
клієнтів, договірного відділу
обслуговуємо згідно договорів постачання |
на центральному складі
м. Кривий Ріг вул. Бикова,22д
|
Детальніше:
Для отримання детальної інформації зверніться по телефону
(068) 776 22 77.
або залиште своє звернення та з Вами зв’яжеться наш менеджер: