LogoZPPchm

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Бикова 22д,
тел/факс:  (067) 638 53 93, (067) 564 06 64

Основні напрямки господарського використання текстильних відходів.

vetosh

Отримання регенерованих волокон: отримання відновленої бавовни; отримання регенерованих бавовняних, лляних і хімічних волокон; виробництво нетканих полотен; виробництво вати; виробництво обтиральних матеріалів; виробництво клоччя; виробництво будівельних матеріалів.

  

Неткані матеріали, одержані з відходів, використовують у швейній промисловості в якості утеплювального матеріалу - ватину;  в меблевій промисловості - настильного матеріалу при виробництві м'яких меблів; у будівництві - підлогової викладки, прокладкових та ізоляційних матеріалів та інше.

 

Забезпечення найбільш повної переробки текстильних відходів виробництва, а  також  переробка в корисні для суспільства матеріали та вироби, слід вважати головним завданням науково-технічного прогресу в галузі використання вторинних ресурсів.

 

Це допоможе знизити негативний вплив відходів на навколишнє середовище і заощадити первинну сировину з отриманням при цьому максимального економічного ефекту. Багато видів текстильних відходів, по своїй якості практично не поступаються первинній сировині, а їх переробка може забезпечити ті потреби, задоволення яких в даний час обмежене через недостатність природних ресурсів і виробничих потужностей.

Вимоги щодо якості: 

Для пересічних громадян та інших постачальників ми приймаємо тільки те ганчір’я яке містить вату (код 507 згідно ДСТУ 4643-75).

 

vetosh1 vetosh5

 

Пакування:

пакування: ганчір’я повинно бути пов’язане у в’язки по 3-10 кг.

 

Умови поставки:

PPVS trasport
 на приймальних пунктах
індивідуальне обслуговування з
наданням транспортних послуг
sdogovor sSklad
клієнтів, договірного відділу

обслуговуємо згідно договорів постачання

 на центральному складі
м. Кривий Ріг вул. Бикова,22д

Ціна:

залежить від способу поставки клієнтом. Воно може відповідати цінам встановленим на приймальних пунктах, складським, згідно договору або індивідуальним цінам.

Оплата:

здійснюється відразу готівкою або безготівковим розрахунком згідно договору поставки.

Детальніше:

Для отримання детальної інформації зверніться по телефону

(067) 564-06-64 

або залиште своє звернення та з Вами зв’яжеться наш менеджер:

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов